Naam E-mailadres Klantenteams in stadsdeel
 
Hans Brandenbarg h.brandenbarg@amsterdam.nl Noord
Raïssa Dubois r.dubois@amsterdam.nl West
Nadia Ben Omar n.benomar@amsterdam.nl Zuid-Oost
Janine Kaindl J.Kaindl@amsterdam.nl Oost
Tjeerd Visser tjeerd.visser@amsterdam.nl Nieuw West
Jaimy de Weerd j.de.weerd@amsterdam.nl Zuid en Bijzondere doelgroepen
Robin Jane MacMootry R.macmootry@amsterdam.nl Centrum
Via secretariaat WSP secretariaatwsp@amsterdam.nl Taal & Inburgering, Werk & Veiligheid
Patrick van der Vliet p.vliet@amsterdam.nl Sociaal Werk 1
Patrick van der Vliet p.vliet@amsterdam.nl Sociaal Werk 2
Roy Chitaroe r.chitaroe@amsterdam.nl Matchers WSP balie gemeente Amsterdam Jobcenter
Youssef el Kacimi y.elkacimi@amsterdam.nl Intensivering uitstroom