Roxanne van den Berg van Zeeman textielSupers vertelt over hoe zij met het Werkgeversservicepunt Groot-Amsterdam (WSP) werkzoekenden met een uitkering in dienst neemt.
Een kans om werkervaring op te doen
“We geven mensen een kans om werkervaring op te doen en vervolgens wordt beoordeeld of die persoon voldoende kwaliteit heeft om door te stromen naar een vaste functie bij ons als verkoopmedewerker. Er moet op dat moment natuurlijk wel een vacature zijn.”
Doorstromen staat centraal
Zeeman vindt het belangrijk dat mensen zich kunnen ontwikkelen. “Doorstromen staat centraal in ons beleid.” Zeeman heeft zelfs een Zeeman School waar medewerkers een MBO-diploma kunnen halen.
Werkwijze
Het WSP stelt kandidaten voor aan de regiomanager. In de afgelopen twee jaar zijn er 15 mensen geplaatst, 4 daarvan zijn uiteindelijk in dienst gekomen als verkoopmedewerker.