Zoekresultaten voor:

Aanmeldpagina Job Event 26 maart 2024

6 februari 2024

Hieronder kun je je aanmelden. Klik op het tijdvak waarop je wil komen en vul dan het formulier in. Hulp nodig bij aanmelden? Neem contact op met jouw contactpersoon van de gemeente of UWV. Tijdvak | 10:00 – 11:30 uur Tijdvak | 11:00 – 12:30 uur Tijdvak | 13:00 – 14:30 uur Tijdvak | 14:30 […]

Lees verder

WSP zoekt werkgevers met een warm hart

15 december 2023

[EXPERTBLOG] Er zijn veel werkzoekenden die moeilijk aan een baan kunnen komen. Denk aan energieke jongeren, ervaren 50-plussers, gemotiveerde vluchtelingen en talentvolle mensen met een arbeidsbeperking. Mensen zoals u en ik, met talenten, energie en ervaring. Wie personeel werft via WSP, geeft deze werkzoekenden een kans. Waarom zou u? Toch is het niet voor elke werkgever […]

Lees verder

Succesvolle samenwerking om werkzoekenden aan baan te helpen op luchthaven Schiphol verlengd

11 december 2023

Arbeidsmarktregio Groot-Amsterdam en Royal Schiphol Group geven een vervolg aan de succesvolle samenwerking om werkzoekenden aan een baan te helpen op de luchthaven. Deze samenwerking wordt tot en met 2026 verlengd en richt zich met name op banen voor praktisch opgeleiden, zoals in de horeca, retail, bagageafhandeling, beveiliging, schoonmaak en logistiek. Circa 70% van de […]

Lees verder

Jeugd-LIV

10 december 2023

*Vanaf 1 januari 2024 wordt het jeugd-LIV afgeschaft
*In 2024 betaalt de Belastingdienst nog wel het Jeugd-LIV over de verloonde uren in 2023
*Dit gaat automatisch nadat u uw loonaangifte (aangifte loonheffingen) heeft gedaan

Lees verder

Subsidieregeling praktijkleren in de derde leerweg

6 december 2023

*Voor praktijkplaatsen in de derde leerweg mbo
*Voor werkzoekenden en werkenden die dreigen werkloos te worden
*Tegemoetkoming in de kosten voor het opleiden van een werknemer

Lees verder

Proefplaatsing gemeenten

22 november 2023

* Voor kandidaten die begeleid worden naar werk door een gemeente
* Beoordelen of baan en kandidaat bij elkaar passen
* Ingewerkte nieuwe medewerker

Lees verder

Proefplaatsing UWV

19 november 2023

* De kandidaat heeft een uitkering van UWV
* Beoordelen of baan en kandidaat bij elkaar passen
* Ingewerkte nieuwe werknemer

Lees verder

Linking pins WSP voor UWV Groot-Amsterdam

6 november 2023

Naam  E-mailadres Team Marion Schiphorst marion.schiphorst@uwv.nl C Hanae Zaitar hanae.zaitar@uwv.nl E Marion Geugies en Aron Verberne marion.geugies@uwv.nl  aron.verberne@uwv.nl B Marlou Mathijssen marlou.mathijssen@uwv.nl F Lisa Smit lisa.smit@uwv.nl H Karin Boer / Frank Luers karin.c.a.boer@uwv.nl frank.luers@uwv.nl I David Klaver david.klaver@uwv.nl G Arzil Alamsjah arzil.alamsjah@uwv.nl AID Marisa van Beekum marisa.vanbeekum@uwv.nl AG team Paul Martina Schneider martina.t.schneider@uwv.nl   AG […]

Lees verder

Linking pins WSP voor gemeente Amsterdam

6 november 2023

Naam E-mailadres Klantenteams in stadsdeel   Hans Brandenbarg h.brandenbarg@amsterdam.nl Noord Raïssa Dubois r.dubois@amsterdam.nl West Nadia Ben Omar n.benomar@amsterdam.nl Zuid-Oost Janine Kaindl J.Kaindl@amsterdam.nl Oost Tjeerd Visser tjeerd.visser@amsterdam.nl Nieuw West Jaimy de Weerd j.de.weerd@amsterdam.nl Zuid en Bijzondere doelgroepen Robin Jane MacMootry R.macmootry@amsterdam.nl Centrum Via secretariaat WSP secretariaatwsp@amsterdam.nl Taal & Inburgering, Werk & Veiligheid Patrick van der Vliet […]

Lees verder

‘Adnan had het mooiste cv mét ervaring in hr’

11 september 2023

Adnan vluchtte uit Pakistan. Via Werkgeversservicepunt Groot-Amsterdam vond hij een baan als recruitment assistant bij Babbage Company.

Lees verder

Lage-inkomensvoordeel (LIV)

22 februari 2023

*Financiële tegemoetkoming
*Automatisch uitgekeerd via de Belastingdienst
*Voor werknemers met een uurloon tussen € 10,73 en € 13,43 in 2022, of tussen € 12,04 en € 15,06 in 2023

Lees verder

Ron Blaauw leidt zelf mensen op om vacatures te vervullen in de horeca

21 februari 2023

Horecabedrijf Ron Blaauw is een van die werkgevers die ervoor kiest om zelf mensen op te leiden. Slim, want zo krijg je in een krappe arbeidsmarkt toch vacatures vervuld. Werkgeversservicepunt Groot-Amsterdam (WSP) werkt graag met zulke werkgevers samen om ook mensen die minder makkelijk aan werk komen op weg te helpen. Zo volgde Anays Balentien […]

Lees verder